-5°C pochmurno z przejaśnieniami

Remont Publicznej Szkoły Podstawowej w Wierzbicy dobiegł końca [FOTO]

Zakończyła się termomodernizacja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy.

 

Przypomnijmy, w minionym roku gminie udało się uzyskać dofinansowanie na termomodernizację budynków użyteczności publicznej w ramach organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych konkursu dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Gmina Wierzbica otrzymała dofinansowanie w wysokości 5 880 712, 60 zł na działanie pt. „Kompleksowe działania w zakresie poprawy efektywności energetycznej budynków w Gminie Wierzbica szansą na zmniejszenie kosztów oraz zapoczątkowanie procesu poprawy jakości powietrza”.

Koszt całego zadania wynosi 7 350 890, 75 zł.

W ramach inwestycji ukończona została także Urząd Gminy w Wierzbicy. Ponadto na termodernizację czekają także: Zespół Szkół w Rudzie Wielkiej, PSP w Polanach oraz PSP w Zalesicach, 


Fot.: wierzbica.pl

Remont Publicznej Szkoły Podstawowej w Wierzbicy dobiegł końca [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2018-01-03 18:39:01

    czy wy znacie znaczenie słowa termomodernizacja. Najwyraźniej nie bo ona się nie zakończyła. A gdzie modernizacja C.O. , gdzie pompy?

  • gość 2018-01-14 10:59:10

    nie tylko znaczenia tego słowa nie znają. Nie znają również treści umowy zawartej z MJWPU o dofinansowanie projektu (wiedzieli by, że każda tego typu informacja powinna zawierać odniesienie do RPOWM 2014-2020. Mam tylko nadzieję iż ktoś tam jest świadom, że za brak takich informacji można zmniejszyć dofinansowanie nawet o 2% wartości projektu.

Dodajesz jako: Zaloguj się