-5°C pochmurno z przejaśnieniami

Przypominamy, że trwa przebudowa drogi powiatowej na odcinku Wierzbica – Polany

Aktualności, Przypominamy przebudowa drogi powiatowej odcinku Wierzbica Polany - zdjęcie, fotografia

Powiatowy Zarząd Dróg publicznych w Radomiu zawiadamia, że w związku z przebudową drogi powiatowej Nr 3545W relacji Wierzbica – Polany – Krzyżanowice na odcinku Wierzbica – Polany w dniach od 11.09 do 17.10.2017 roku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane z wykonywaniem robót drogowych.

 

Odcinek zostanie wyłączony z ruchu, a objazd zostanie poprowadzony zgodnie z zatwierdzoną czasową organizacją ruchu przez miejscowość Kolonia Zalesice.

- Prosimy wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac budowlanych oraz o zwrócenie uwagi na aktualnie obowiązujące oznakowanie drogowe - apeluje PZDP w Radomiu.

 

Małgorzata Stasiak

 

Przypominamy, że trwa przebudowa drogi powiatowej na odcinku Wierzbica – Polany komentarze opinie

  • gość 2017-10-12 10:38:53

    Droga jest wyłączona od miesiąca z użytku, problemów mnóstwo, bardzo duże utrudnienia w ruchu, a tu Gmina dodaje newsa w dniu 12.10.2017, że droga będzie robiona od 11 września!!! (sic!) do 17.10.2017.... dyletanctwo do potęgi..... ciekawe, czy w 5 dni zamkną temat prac - ciekawe jakie kary da Gmina, albo jakie opóźnienia planuje wykonawca - przez pogodę może stracili ze 2 tygodnie.... a opóźnienie widać na jakiś 1-2 miesiące.....

  • gość 2017-10-12 11:47:10

    Fakt, tempo w jakim prowadzona jest ta przebudowa jest po prostu śmieszne. Po usunięciu wierzchniej warstwy asfaltu pace nie były kontynuowane przez ponad tydzień i to nie była wina pogody. Z tego co wiem prace mają się skończyć dopiero 30 listopada !!! Jest to główny szlak komunikacyjny mieszkańców Polan, Pomorzan i okolic i zamknięcie go spowodowało duże problemy z dostaniem się do wielu miejsc. Dojazd do Wierzbicy wymaga dla niektórych nadrobienia ok. 10 km gdzie dla osób, które muszą dziennie zrobić kilka takich kursów jest to już dodatkowy koszt. Krótszy objazd ulicą Górną jest możliwy tylko dla osób które posiadają samochody terenowe, gdyż jest to droga polna i przejazd samochodami z niższym zawieszeniem jest sporym wyzwaniem. Nie wiem kto odpowiada za terminy ale wydaje mi się, że 3 miesiące to trochę za dużo jak na taki odcinek drogi tym bardziej, że nie planowana jest budowa chodnika przy tej drodze co jest kolejnym absurdem.

Dodajesz jako: Zaloguj się