-5°C pochmurno z przejaśnieniami

Przed gminą kolejne przebudowy dróg. W tym długo wyczekiwanej ul. Radomskiej

Inwestycje, Przed gminą kolejne przebudowy dróg długo wyczekiwanej Radomskiej - zdjęcie, fotografia

Przed gminą Wierzbica kolejne przebudowy dróg. Tym razem prace będą prowadzone na drodze wojewódzkiej DW 727 w km 62+000 z DG 351169W w Wierzbicy” oraz na „drodze wojewódzkiej nr 744 na odcinku od km 12+060 do km 13+240 w Wierzbicy”.

 

Takie informacje pojawiły się na stronie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Informacje dotyczące przebudowy pochodzą ze strony Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Tym samym, przebudowane zostanie skrzyżowanie DW 727 (Kościuszki/Kochanowskiego) oraz ulica Radomska.

– To kolejne dobre wiadomości dla naszej gminy. Przebudowana zostanie bowiem kolejna droga wojewódzka, która podniesie jakość życia mieszkańcom Wierzbicy – powiedział Wójt Zdzisław Dulias.

Przybliżony koszt przebudowy skrzyżowania to 194 tys. zł (przewidywany termin wszczęcia postępowania to I kwartał 2018 roku), natomiast przebudowa drogi woj. nr 744 ma kosztować około 4 mln złotych (przewidywany termin wszczęcia postępowania to II lub III kwartał 2018 roku). 

 

Fot.: MZDW

Przed gminą kolejne przebudowy dróg. W tym długo wyczekiwanej ul. Radomskiej komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-05-10 20:29:49

    Czyzby wreszcie się coś zadziało? I wojt łapę na tym położy tak jak wszyscy myślą że remont rynku jedt dzięki niemu... Masakra....

Dodajesz jako: Zaloguj się