-5°C pochmurno z przejaśnieniami

Nie żyje zaginiona 73-letnia Krystyna R. z Wierzbicy

Kronika kryminalna, żyje zaginiona letnia Krystyna Wierzbicy - zdjęcie, fotografia

Nie żyje zaginiona 73-letnia Krystyna R. z gminy Wierzbica.

 

- Policjanci z Posterunku Policji w Wierzbicy odwołują poszukiwania zaginionej Krystyny R.. Znaleziono ciało kobiety - informuje Justyna Leszczyńska, rzecznik prasowy KMP Radom. 

Według informacji, do których udało nam się dotrzeć, ciało kobiety zostało odnalezione w ubiegłą niedzielę w zbiorniku wodnym w okolicach Orońska. Zwłoki były w wysokim stanie rozkładu, jednak rodzinie udało się potwierdzić, że ciało należy do zaginionej Krystyny R. Mimo to, prokuratura zarządziła badania DNA.

W połowie listopada prowadzone były na szeroką skalę poszukiwania zaginionej. Udział w nich brali funkcjonariusze Mobilnego Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji. Łącznie za pomocą sprzętu GPS oraz psów przeszukano około 500 hektarów terenu, Dodatkowo w poszukiwaniach brał udział śmigłowiec z aparaturą termowizyjną. W sumie zaginionej Krystyny R. poszukiwania prowadziło ponad 50 funkcjonariuszy Policji i Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbicy.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Przysusze ośrodek zamiejscowy w Szydłowcu. Na ten moment nie jest wykluczany żaden scenariusz śmierci zaginionej.

 

Fot. Fundacja ITAKA

Nie żyje zaginiona 73-letnia Krystyna R. z Wierzbicy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się