-1°C całkowite zachmurzenie

I miejsce zapaśników Orlika Wierzbica w stylu wolnym w Nowym Ignaniu k. Siedlec [FOTO]

Kolejny sukces odnieśli młodzi zapaśnicy Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „ORLIK” Wierzbica w dniu 29 września 2018 roku w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w Zapasach – styl wolny w Nowym Ignaniu koło Siedlec.

 

Reprezentanci naszego Klubu okazali się bezkonkurencyjni w zawodach zdobywając I miejsce wyprzedzając takie potęgi zapaśnicze jak: „Olimpijczyk” Radom i ,,MOSIR” Grajewo. Indywidualnie miejsca na podium zdobyli:

- Olaf Ziętek kat. 75 kg,

- III miejsce Piotr Drab kat 44 kg,

- III miejsce Filip Bańcerowski kat 62 kg,

- III miejsce Filip Drab w kat.52 kg,

- III miejsce Sebastian Michalski w kat. 38 kg.

Pozostali chłopcy również dobrze się spisali zajmując miejsca tuż za podium.

W ubiegłym tygodniu młodzi zapaśnicy MLUKS „Orlik” Wierzbica wywalczyli II miejsce drużynowo w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w Zapasach w stylu klasycznym w Olsztynie. Zostali wyprzedzeni jedynie przez czołowy klub zapaśniczy w Polsce, tj. „Olimpijczyk” Radom.

Sukcesy te świadczą o ogromnym wkładzie pracy i dużym doświadczeniu trenerów Klubowych, tj. Mirosława Piskorza i Marcina Stąpora, którzy na co dzień pracują z naszymi wychowankami. Zapasy to dyscyplina sportu, która ma w Wierzbicy wieloletnie tradycje. Mówi się, że jest kolebką wielu znakomitych zapaśników. Miejscowy klub – MLUKS „Orlik” – cieszy się wsparciem Władz Samorządowych Gminy oraz Powiatu Radomskiego.

 

Źródło i foto: wierzbica.pl

I miejsce zapaśników Orlika Wierzbica w stylu wolnym w Nowym Ignaniu k. Siedlec [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się