-1°C całkowite zachmurzenie

36-latka ukradła rower pozostawiony pod sklepem

Kronika kryminalna, latka ukradła rower pozostawiony sklepem - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Posterunku Policji w Wierzbicy zatrzymali 36-latkę, która ukradła rower. Za przestępstwo, którego się dopuściła grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w Wierzbicy, gdzie młoda dziewczyna pozostawiła przed sklepem niezabezpieczony rower. Gdy zorientowała się, że ktoś rower ten ukradł zgłosiła sprawę policji. Wtedy wyjaśnianiem okoliczności zajęli się miejscowi policjanci, którzy ustalili i po kilku dniach zatrzymali 36-letnią kobietę, która ukradła spod sklepu rower i wróciła nim do domu. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży, a za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Przypominamy, aby być czujnym i dbać o swoje mienie, aby nie stało się cennym łupem. Pozostawione na klatce schodowej, na parkingach czy też na korytarzu piwnicznym niezabezpieczony rower to wyjątkowa okazja dla złodzieja, który bez trudu może ukraść nasz rower. Dlatego aby przez cały sezon cieszyć się z jazdy rowerem pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu. Zachęcamy również do znakowania rowerów w Komendzie Miejskiej Policji w Radomiu. Od początku roku odnotowaliśmy 90 przypadków kradzieży rowerów. W wielu przypadkach kradzione są jednoślady, które nie były zabezpieczone i pozostawione na klatce schodowej, na balkonie, przed blokiem i sklepem - relacjonuje Justyna Leszczyńska z KMP  Radom. 

 

Źródło i foto: KMP Radom

36-latka ukradła rower pozostawiony pod sklepem komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-27 08:26:14

    Jaki wstyd dla tej kobiety. Na jej miejscu bym z domu nie wyszła. Patologia

  • Gość - niezalogowany 2018-07-28 09:50:10

    To jest trompki żona. Z domu kamila pundor

  • Gość - niezalogowany 2018-07-29 14:05:23

    Nie trompki tylko trąbki. Pundor teraz Nowak. Co się z tą dziewczyną dzieje. Służy mu jak pies, piwska nosi, bije ją, upokaża i wyzywa. Gdzie jest rodzina żeby jej pomóc. Kiedyś w miarę normalna dziewczyna- dziś patologia. Współczuje ci Kamila, na pewno to czytasz- o ile trąbka na neta ci bana nie dał.

Dodajesz jako: Zaloguj się